США нададуть Україні допомогу в галузі безпеки на $100 млн

У найближчі 24 години, за даними Пентагону, в Україну прибуде ще одна партія зброї в межах пакету військової допомоги США.

Адміністрація Сполучених Штатів оголосила про надання Україні нового пакету оборонної допомоги для протистояння збройній агресії Росії.

За словами держсекретаря, новий пакет оборонної допомоги буде призначено для закупівлі протитанкового озброєння.

Державний департамент США санкціонував надання Україні $100 додаткової військової допомоги. Про це заявив голова Держдепу Ентоні Блінкен.

За його словами, США шоковані воєнними злочинами, які ЗС РФ здійснили у Бучі та інших українських містах.

Блінкен зазначив, що санкціонував негайне виділення військової допомоги на суму $100 млн, які дозволять Україні "задовольнити потребу в протитанковому озброєнні".

"Це вже шосте виділення зброї, обладнання та предметів постачання із запасів Міноборони для України з серпня 2021 року. У поєднанні з $300 млн доларів допомоги, оголошеної Пентагоном 1 квітня у межах Ініціативи зі сприяння безпеці України, це додаткове виділення коштів збільшує загальну суму зобов’язань США з надання допомоги Україні у сфері безпеки до $2,4 млрд з початку роботи цієї адміністрації та до більш ніж $1,7 млрд з моменту повномасштабного вторгнення РФ", — наголосив державний секретар.

Глава Держдепу також заявив, що США зі своїми союзниками займеться збором інформації та документуванням фактів скоєння військових злочинів ЗС РФ на території України, а також і надалі надаватиме економічну, військову та гуманітарну допомогу Києву.

Нагадаємо, телеканал CNN повідомив, що десятки конгресменів зажадали від президента Джо Байдена виділити Україні більше озброєння. У зверненні законодавців сказано, що США, крім протитанкової зброї, мають передати Києву протикорабельні ракети, ракети класу "земля-повітря" та винищувачі.

Джерело: Фокус

 

7 квітня 2022 року