Які квартири купували в березні в столиці України

Які квартири купували в березні в столиці України

Обсяг інвестицій у столичну нерухомість досяг $32,087 млн у березні 2021 року. У порівнянні з попереднім місяцем сума зросла на десяту частину.

В основному жителі Києва купували квартири, на будинки довелося лише 10% від загальної кількості угод, розповіли в агентстві нерухомості "Благовіст", повідомляє UBR.   

"Активність ринку була високою, дуже багато заявок на підбір будинків для покупки. Найбільший попит спостерігається на квартири з ремонтом у нових будинках. Попит на покупку об"єктів нежитлового фонду поки не дуже активний... Спостерігається поступове зростання цін у межах 5%", - розповіла гендиректор компанії Олена Біберова.

Оренда комерційної нерухомості в Києві подешевшала на 5-30%Зокрема, на квартири вартістю до $ 50 тис. довелося 14% договорів. Лідерство в цьому сегменті дісталося 1-2-кімнатних квартирах в Голосіївському, Дніпровському та Дарницькому районах.

Найдешевше обійшлася покупка "однушки" на 22 "квадрата" на вул. Шепелєва в Солом"янському районі - $ 23 тис.

При цьому за нову 1-кімнатну квартиру площею 37 кв. м на вул. Максимовича в Голосіївському районі нові власники віддали $ 50 тис.

У категорії від $ 50 тис. до $ 100 тис. укладено 42% договорів. Основна частина угод припала до 2-3-кімнатні квартири в Дарницькому та Солом"янському районах.Так, на просп. Науки в Голосіївському районі купили "однушку" площею 25 кв. м за $ 52 тис.

Одночасно квартира на три кімнати площею 72 кв. м на вул. Антоновича в цьому ж районі обійшлася в $ 100 тис.

Більше третини угод (39%) пройшли в ціновій категорії від $ 100 тис. до $ 250 тис., де переважали квартири в новобудовах у Печерському та Голосіївському районах.

У категорії від $ 250 тис. було 5% від усіх угод.

Джерело: UBR

Інші останні новини
© 2007–2021 «Будівельно-транспортна довідка»