Volkswagen прискорить перехід на випуск електромобілів

Volkswagen прискорить перехід на випуск електромобілів

Німецький автоконцерн Volkswagen AG подвоїв прогноз частки автомобілів, що випускаються на електричній тязі в Європі.

До кінця десятиліття 70% випущених виробником транспортних засобів будуть оснащуватися електричними силовими установками.

Крім того, на той час Volkswagen планує поставляти щорічно понад 1 млн електромобілів на ринки регіону, повідомляє Bloomberg.

Згідно з наявними даними, автоконцерн має намір до кінця десятиліття наростити обсяг електрокарів котрі поставляються на ринки інших регіонів, в тому числі в США та Китай.

«Ми збільшуємо темп, і в найближчі кілька років у Volkswagen відбудеться більше змін, ніж будь-коли раніше», — заявив генеральний директор бренду VW Ральф Брандштеттер (Ralf Brandstätter).

Цікаво, що нова мета VW була оголошена після того, як за підсумками минулого року Європа обігнала Китай з продажу електромобілів. Це також спонукало деякі компанії прискорити перехід на виробництво електромобілів.

Наприклад, шведська Volvo та британська Jaguar оголосили про намір повністю відмовитися від постачання автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до 2030 року. Аналогічну заяву раніше зробила американська компанія Ford Motor.

Згідно з наявними даними, VW щорічно продає в Європі близько 1,8 млн автомобілів, тоді як Ford реалізує близько 960 тис. авто, а Volvo — 340 тис. автомобілів щорічно.

Джерело зазначає, що на шляху перетворення в виробника електромобілів маржа операційного прибутку VW залишиться на рівні не менше 6% до 2023 року, попри те, що електромобілі приносять менший прибуток і компанія продовжує активно інвестувати в електрифікацію та цифрові послуги.

Джерело: ТОнеТО

Інші останні новини
© 2007–2021 «Будівельно-транспортна довідка»