Український виробник має намір випускати електричні автомобілі

Український виробник має намір випускати електричні автомобілі

Приватне акціонерне товариство АвтоКрАЗ збирається віпускати електромобілі. У нього в планах вантажівки, автобуси и комерційні авто.

У керівніцтві автомобільного заводу відзначілі - хоч АвтоКрАЗ Ніколи и не віробляв електромобілі, підприємство зараз працює над ЦІМ з проектантами.

Кременчуцький автомобільний завод "АвтоКрАЗ" працює над випуском електромобілів.Про це з посиланням на генерального директора автомобільного гіганта Романа Черняка повідомляє Кременчуцька газета.

"Все йде до електричній тязі. Вона вже йде в армію, комерційні автомобілі, і ми над цим працюємо. У цій концепції стоять електричні вантажні автомобілі, електричні автобуси і електричні комерційні автомобілі економ-класу. Ми електроавтомобілі ніколи не випускали, але зараз працюємо з проектантами над цим ", - зазначив він, уточнивши - це перспектива, а не далекі плани.

Черняк додав, що випуск електромобілів - велика надія підприємства.  

Нагадаємо, в Асоціації українських автомобілебудівників "Укравтопром" заявили - у березні 2021 року в Україні було випущено 722 одиниці автомобільного транспорту.

За даними асоціації, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року випуск автотранспорту в Україні збільшився в два з половиною рази, а порівняно з лютим - на 43,5%.

При цьому в "Укравтопромі" нагадали, що АвтоКрАЗ перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року.

Джерело: DELO.UA

 

Інші останні новини
© 2007–2021 «Будівельно-транспортна довідка»