В Україні встановлять «теплі» зупинки громадського транспорту

 В Україні хочуть встановлювати сучасні теплі зупинки громадського транспорту.

У Мінрегіонбуді пропонують проектувати засклені, так звані «теплі» зупинки громадського транспорту.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

“Нещодавно до нас надійшла така ідея змін до будівельних норм – проектувати сучасні засклені, так звані” теплі “зупинки громадського транспорту. Дійсно, в холодні пори року це може бути доцільно”, – написав він.

«Влітку ці зупинки могли б навпаки генерувати прохолоду та рятувати від спеки. В Астані, наприклад, зупинки також мають магазин, цивілізовану вбиральную та зручну зону очікування», – каже Лев Парцхаладзе.

Перед цим він на своїй сторінці у Фейсбук провів опитування щодо «теплих» зупинок. Більшість українців цю ініціативу підтримали, втім були й такі, хто висловив побоювання, аби ці зупинки не використовували не за призначенням

“Разом з тим деякі українці висловили стурбованість, що такі зупинки можуть експлуатуватися не за призначенням і навіть провокувати додаткову небезпеку. Тому їх функціонування має чітко контролюватися і взагалі змінюватися культура поведінки людей”, – уклав Парцхаладзе.

.Додамо, що раніше у Мінрегіонбуді на кінцевих зупинках маршрутів громадського транспорту та пересадочних вузлах пропонували облаштовувати зупинки із санвузлами.

Джерело: День

         Пользовательское соглашение
  © 20072020 авторское право «Будівельно-транспортна довідка»
все права защищены
Декор бетон
Винстал скв
Будівельно-транспортна довідка
Поиск по названию
по товарам/услугам