"Украерорух" в неінтенсивних аеропортах змінює вигляд обслуговування

"Украерорух" в неінтенсивних аеропортах змінює вигляд обслуговування

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України змінює вид обслуговування в низько інтенсивних аеропортах.

Про це повідомив в.о. директора "Украероруху" Андрій Ярмак в Facebook, повідомляє БізнесЦензор.   

"Зміна вигляду диспетчерського обслуговування жодним чином не впливає на роботу аеропорту і його здатність обслуговувати авіакомпанія і пасажирів.

Цьому приклад - безліч AFIS аеропортів Європи, де щодня обслуговують не один десяток рейсів.

В Україні регулярні і чартерні рейси виконуються з аеропорту Миколаєва, на якому також введено польотно-інформаційне обслуговування AFIS", - написав Ярмак.

За його словами, диспетчерське обслуговування в низькоінтенсивних аеропортах є зайвою функцією, оскільки немає необхідності одночасно обслуговувати кілька літаків в повітрі і на аеродромі.   

"При цьому ми залишаємо все обладнання і інженерний склад на мicцях", - додав Ярмак.

При збільшенні кількості рейсів в таких аеропортах "Украерорух" може повернути диспетчерське обслуговування за 3-6 місяців.   

"Ці заходи є непопулярними в першу чергу серед самих співробітників структурних підрозділів "Украероруху", де впроваджуються зміни виду обслуговування. Але об"єктивно - цей процес необхідно було здійснити ще багато років тому - короновірусна криза лише здетонувала відкладені рішення минулих рокiв", - зазначив Ярмак.

Джерело: БізнесЦензор

Інші останні новини
© 2007–2021 «Будівельно-транспортна довідка»