Ціни на заміську нерухомість продовжують рости

Ціни на заміську нерухомість продовжують рости

Член Асоціації фахівців з нерухомості Сергій Курганов розповів про причини подорожчання заміської нерухомості - попит на неї не впаде, а ціни продовжують рости.

Як передає «Хвиля», про це він повідомив у програмі «Сьогодні День» на каналі «Україна 24».

Так, Курганов пояснив, що на сегмент заміської нерухомості впливає фактор сезонності.

Тобто на початку весни кожного року багато звертають увагу на заміську нерухомість, і в кінці літа - початку осені увагу вже зміщується на міську нерухомість.

При цьому він підкреслив, що нинішній локдаун, введений через стрімке поширення коронавирусной інфекції, збігся зі сплеском попиту на заміську нерухомість.

За його словами, під час локдауна, який був введений в минулому році, багато задумалися про те, щоб мати заміську нерухомість, однак деякий час проживання в ній показало, що не всі готові до такого способу життя. У зв"язку з цим люди повертаються в квартири. Курганов також пояснив, чому не всім підходить життя за містом.

«Коли людина живе в місті в багатоквартирному будинку, це певний стиль життя, умови життя і певні витрати на утримання житла. Коли людина живе за містом, потрібно враховувати ще ряд моментів. Наприклад, якщо є дитина, яка ходить на якусь секцію, то його потрібно кілька разів на тиждень туди возити. Ускладнюється логістика. А сам карантин в цьому році особливо не вплинув », - повідомив він.

Раніше «Хвиля» писала, що в 2021 році в Києві очікується зростання цін на житло, особливо на об"єкти комфорт-класу. Так, згідно з прогнозом керівника відділу продажів ЖК Lucky Land Лесі Павленко, об"єкти економ-класу максимально виростуть в ціні не більше ніж на 5%. А ось житло комфорт-класу подорожчає на 10-12%, а ціна на об"єкти бізнес-класу зросте на 15%.

Тим часом, вартість оренди комерційних приміщень в торгово-розважальних центрах в столиці України після закінчення локдауна залишиться на рівні 2020 року.Крім того, у другій половині квітня 2021 року в усіх найбільших українських містах в сегментах приватних будинків та нежитлової нерухомості очікується істотне пожвавлення.

Джерело: Хвиля

Інші останні новини
© 2007–2021 «Будівельно-транспортна довідка»