Трасу Київ-Одеса нарешті відремонтують

900 мільйонів євро на ремонт дороги Київ – Одеса мають намір виділити Україні Європейські банки.

Виконувач обов"язків голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак заявив,що уже вдалося завершити переговори з Європейськими банками з EIB і ЄБРР, пише "Громадське".

"Україна отримає наступні 900 мільйонів євро на капітальний ремонт дороги Київ – Одеса та підняття цієї дороги до категорії автобану", – сказав Новак.

Автобан — швидкісна автомагістраль. Автобани Німеччини є єдиною у світі діючою шляховою системою, на якій максимальна швидкість принципово законом не обмежена, а навпаки — заборонений рух повільного транспорту.

За словами Новака, на капітальний ремонт цієї дороги необхідно 2-3 роки. Роботи розпочнуться з наступного будівельного сезону.

Попередній етап масштабних ремонтних робіт почався влітку 2013 року. Євген Прусенко, який тоді очолював Укравтодор, заявляв, що "критичні зауваження автомобілістів на рахунок цієї дороги стосуються в основному ділянки Київ– Жашків, який фактично не ремонтувався близько 30 років".

Він тоді нагадував, що в 2004 році ділянку Жашків – Червонознам"янка був капітально відновлений.Ремонт дороги в 2013 році фінансувався за рахунок бюджетних грошей, а також кредитних коштів ЄБРР та Європейського інвестиційного банку.

Відкриття траси Київ – Одеса після капітального оновлення відбулося в жовтні 2004 року. Тоді її називали першим українським автобаном, хоча на багатьох дільницях її не ремонтували з 1970-80-х років.

Крім того, Укравтодор почав ремонт ділянки траси і в Черкаській області - між Жашковом і Уманню. Ці 15 км дороги знаходяться в гіршому стані.

Також завершується капітальний ремонт ділянки між Києвом і Білою Церквою, а до жовтня мають завершитися роботи і на решті частини траси.

Недавно керівник Укравтодору Славомир Новак розповів, що дорогу відремонтують і перетворять в автобан. Ділянки траси в межах Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей реставрують цементобетоном. Роботи здійснюватимуться за рахунок коштів Дорожнього фонду, ЄБРР і ЄІБ.

Джерела: 24tv.ua, 2plus2.ua

         Пользовательское соглашение
  © 20072020 авторское право «Будівельно-транспортна довідка»
все права защищены
БЛИЦ скв
Задворная — краски
Будівельно-транспортна довідка
Поиск по названию
по товарам/услугам