В столиці подешевшала оренда житлової нерухомості

В столиці подешевшала оренда житлової нерухомості

Середня ціна оренди квартир в Києві склала $ 10 / кв. м, що на $ 1 менше, ніж в січні поточного року, повідомив директор City Development Solutions Роман Герасимчук.

"Ринок оренди житлової нерухомості столиці за підсумками лютого показав незначне зниження медіанної ціни за квадратний метр.

При цьому медіанна ціна оренди в Голосіївському районі збільшилася - на 10%, Деснянському та Оболонському - на 5%.

В Подільському та Шевченківському відзначається зниження", - повідомив Герасимчук. За даними порталу Address.ua, найдорожчим районом Києва є Печерський район - медіанна ціна $ 1367 за об"єкт, або $ 18 / кв.м.

На другому місці Шевченківський - $ 605 за квартиру ($ 11 / кв.м.). На третьому місці Голосіївський район - $ 539 за об"єкт ($ 10 / кв.м). Мінімальна медіанна ціна на оренду квартир зафіксована в Деснянському районі - $ 293 за квартиру, або $ 6 / кв.м.

Найбільш дорогим районом для оренди ліквідних однокімнатних квартир є Печерський район ($ 660). У Солом"янському, Шевченківському та Голосіївському районах можна зняти однокімнатну квартиру в діапазоні від $ 360 до $ 430. Найдешевшим для оренди районом є Деснянський - цінник на однокімнатні квартири в цьому районі становить $ 258.

Як повідомив Герасимчук, в структурі пропозиції основний обсяг, як і раніше, складають однокімнатні квартири (49%), на які припадає 40% запитів. Третина пропозиції і попиту припадає на двокімнатні квартири.

"Відносний дисбаланс спостерігаємо тільки в сегменті трикімнатних і багатокімнатних квартир. На них припадає 29% запитів, але в структурі пропозиції такі квартири становлять лише 17%", - сказав Герасимчук.

Експерт зазначає, що з урахуванням значного перевищення пропозиції над попитом такий дисбаланс не призведе до зростання цін, але збільшує шанс швидко здати в оренду трьох-і багатокімнатні квартири, але не в інших сегментах. "До стабілізації ринку ще далеко", - вважає Герасимчук.

Джерело: Интерфакс-Украина

Інші останні новини
© 2007–2021 «Будівельно-транспортна довідка»