В сегментах приватних будинків та нежитлової нерухомості очікується пожвавлення

В сегментах приватних будинків та нежитлової нерухомості очікується пожвавлення

В усіх найбільших українських містах у другій половині квітня, в сегментах приватних будинків та нежитлової нерухомості очікується істотне пожвавлення.

Поки ціни залишаються такими ж як і раніше, однак після карантину можливе подорожчання. Про це повідомили в Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України, пише UBR .

Вартість земельних ділянок та приватних будинків у Києві та передмісті в березні істотно не змінилася. Земля під забудову коштує від $900 до $2500.   

"Однак з лютого попит на земельні ділянки виріс майже на 3,5%. Тому вже в другій половині квітня ми очікуємо, що вартість землі під забудову може вирости в середньому на 1,5 - 2%", - відзначають ріелтори.

У Львові з початку року істотних цінових змін також не відбулося. Через завищену вартість земельних ділянок (від $25 тис. до $55 тис. за сотку) в цьому сегменті триває тимчасова пауза.

У той же час в передмісті ціни на приватні будинки знизилися в середньому на 3-4%: відремонтований будинок з присадибною ділянкою коштує близько $500 за кв. м, а вдома від забудовників без внутрішньої обробки - $390-400 за кв. м.

В околицях Дніпра ціни на приватні садиби на початку 2021-го зросли в середньому на 5-10%. Найбільшим попитом користуються будинки площею 80-200 кв. м, розташовані на відстані до 15-20 км від міста.

У Харкові також традиційно для весни збільшився попит на ринку земельних ділянок і приватних будинків. Ціна землі стартує від $500 на околицях міста, а в центральних районах - сягає $30 тис. - $35 тис. за сотку.

Джерело: UBR

Інші останні новини
© 2007–2021 «Будівельно-транспортна довідка»