Останні новини та події

В селах хочуть побудувати не тільки магазини, а й пункти поліції, медичний центр та пожежний пункт та інші важливі установи.
Автоконцерн має намір до кінця десятиліття наростити обсяг електрокарів котрі поставляються на ринки інших регіонів, в тому числі в США та Китай.
Сайт Фонду працює за тим же принципом, що і будь-який онлайн-ресурс про нерухомість: є інтерактивна карта і пошукові фільтри.
Виробництво на завершальній стадії. Перший борт буде виготовлений вже до 30-річчя Незалежності України, тобто влітку 2021 року.
За перевезення дітей без автокрісла водія вирішили штрафувати на 30 неоподаткованих мінімумів – 510 гривень.
Сьогодні на різних стадіях будівництва перебувають 13 об"єктів, відкриття яких заплановане на період з 2021 по 2024.
Головним трендом 2021 року в передмісті столиці стане висока популярність концептуальних житлових комплексів.
Комітет аграрної та земельної політики рекомендував прийняти законопроєкт який регламентує продаж землі на електронних аукціонах через інтернет.
“Порушники ПДР поповнили державний бюджет на 209 млн грн, відсоток оплати штрафів склав 80%”, – сказав заступник міністра.
Зростання ціни на вторинному ринку і зовсім невисокий термін окупності показали міста: Київ, Вінниця, Чернігів та Львів.
Документ покликаний в тому числі врегулювати перехід права оренди землі при зміні власника об′єкта незавершеного будівництва.
Програма запрацює в рамках "5-7-9". Максимальний термін іпотечного кредитування 20 років, а мінімальний початковий внесок - 15% від вартості житла.
Пропонується збільшити розмір штрафів за знищення або пошкодження зелених насаджень, які не віднесені до лісового фонду.
Брак інфраструктури, що був раніше вже не актуальний, все більше девелоперів займаються облаштуванням приміської зони.
Це те, що дозволить нам змінювати навколишнє середовище, а не просто створювати розкішні автомобілі.
Дешева і доступна іпотека може бути тільки там, де кредитори і позичальники грають за чесними правилами.
Безпосередньо в грудні 2020 року динаміка доларових цін була спокійною - медіанна ціна первинного ринку знизилася на 1,8%
При желании передать собственное имущество другому владельцу составляется завещание или договор дарения.
Все новые объекты принадлежат к классам комфорт и бизнес, в то время как объекты эконом-класса выводятся с рынка.
«Я хотел бы быть президентом, которого запомнят, как человека, после которого в Украине появились дороги», - заявил Зеленский.
1234567891011
© 2007–2021 «Будівельно-транспортна довідка»