Останні новини та події

Президент України Володимир Зеленський підписав пакет законопроєктів для пільгового розмитнення "євроблях".
Найбільш неприємний недуг автомобіля це - корозія. З цієї причини машини, які не іржавіють, користуються підвищеним попитом.
Загалом за перший квартал поточного року укладено 1811 іпотечних договорів, що на 51% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Експерти радять українцям не поспішати з продажем ділянок – в умовах вільного ринку ціни підвищуються поступово.
Заходи у сфері житлової політики в нашій державі за останні 25-30 років є досить розгалуженими, але не приносять бажаного ефекту.
У рамках проєкту в 2021-2022 роках планують забезпечити житлом приблизно 680 сімей або 1768 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб.
РДФ – пальне, яке вироблятиме цей завод, може бути альтернативою вугіллю для забезпечення теплової енергії споживачів.
Сьогодні з′являється все більше якісних проектів, які можуть обґрунтувати, чому їх ціна повинна бути вище середньоринкової.
В економ-класі Київських новобудов ціна підвищилася на 24% - це абсолютний рекорд. Аналітики стверджують, що такого стрибка ще не було.
Укрфінжитло забезпечує функціонування ринку іпотечного кредитування і впроваджує фінансово-кредитні механізми забезпечення українців житлом.
В документі кроки з реалізації усіх завдань, а також визначення суми та джерела фінансування, пояснив міністр інфраструктури.
Під час локдауна, який був введений в минулому році, багато задумалися про те, щоб мати заміську нерухомість.
Попит на покупку об′єктів нежитлового фонду поки не дуже активний... Спостерігається поступове зростання цін у межах 5%"
Це є зайвою функцією, оскільки немає необхідності одночасно обслуговувати кілька літаків в повітрі і на аеродромі.
У другій половині квітня ми очікуємо, що вартість землі під забудову може вирости в середньому на 1,5 - 2%", - відзначають ріелтори.
Найдешевшим для оренди районом є Деснянський - цінник на однокімнатні квартири в цьому районі становить $ 258.
Вартість одного гектара після відкриття з 1 липня 2021-го ринку сільськогосподарських земель складе близько $ 2 тис.
Втратити квартиру неплатник за комуналку ризикує, якщо борг перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати - це 100 тисяч гривень.
Якщо водій порушить хоча б одне з правил, то поліція має право скласти протокол за ст. 185 КУпАП за злісну непокору працівнику поліції.
При покупці будь-якої нерухомості звертатися до експерта, який знає особливості і підводні камені, тоді покупка буде безпечною і вигідною.
1234567891011
© 2007–2021 «Будівельно-транспортна довідка»