Останні новини та події

Найдинамічніше цінники піднімали власники української нерухомості в Шевченківському (+ 21,4% за рік), Печерському (+ 15,7%) і Дарницькому (+ 15,5%) районах столиці.
Транспортна політика ЄС поставила завдання скоротити наполовину використання автомобілів на традиційних видах пального у містах до 2030 року та повністю від них відмовитися до 2050 року.
Тому тільки детальне попереднє вивчення ринку нерухомості і всіх його "підводних каменів" дозволить мінімізувати ризики і забезпечити непоганий заробіток.
Збільшення ставки на дохід фізосіб до 18% стосується лише доходів, отриманих від продажу третього та наступних об′єктів нерухомості протягом одного року.
Згідно з прогнозами уряду, в 2021 році від приватизації очікується до 12 млрд грн надходжень. Відповідно, на розвиток індустріальних парків можуть виділити до 3 млрд грн.
Економ-варіанти таунхаусів у передмісті можна знайти варіанти на $20-30 тис. дешевше, але тоді площа всього будинку не перевищує зазвичай 60-75 кв.м.
Це спростить процеси будівництва, адже забудовник та громадськість відповідно до постанови розумітиме, на яку документацію йому необхідно орієнтуватись», — додав .
"Ми розуміємо, що власники землі часто є жителями сіл у віці. Тому ми розвиваємо мережу наших представництв по регіонах, які будуть допомагати продавцям на всіх етапах", - додав Дубілет.
Недолік житла - традиційна проблема для мегаполісів. Наприклад, Німеччина і Польща ніяк не можуть задовольнити попит, через що ціни на нерухомість підвищуються.
Автономний транспортний засіб працює за допомогою низькотемпературних водневих паливних елементів, розроблених в університеті Тарту.
Традиційно українську делегацію на MIPIM підтримує посольство України у Франції та перші особи міста й державних установ.
На розмір орендної плати впливає такий фактор як наявність конкуренції на ринку оренди — чим вона вища, тим вищою буде і орендна плата, а також місце розташування.
Нове будівництво склало 39,8% від загального обсягу виробленої будівельної продукці, ремонт – 42,7%, реконструкція і технічне переоснащення – 28,2%.
Оплачувати потрібно тільки "зайву площу". Для будинку це від 120 квадратів, а квартири – від 60 квадратних метрів. Платіжки приходять за минулий рік.
За січень-квітень 2021 року зафіксовано падіння в будівельній галузі на 5,3%. При цьому в будівництві житла зафіксовано зростання на 10,8%.
Таунхауси, в свою чергу, побудовані з використання керамоблока, при такій же віддаленості від столиці, будуть коштує від $ 800 до $ 1,5 тис.
Міністр Роман Лещенко заявив, що норма про право кожного українця безкоштовно отримати 2 гектари землі насправді фікція та обман.
На вторинному ринку зростання цін (до 10%) можливе на однокімнатні квартири в будинках, побудованих після 2000 року. На первинному цінова динаміка буде схожою.
Наша держава вже зараз має передбачити не менше ніж 2−3 млрд грн на рік, щоб допомагати аграріям у викупі землі.
Тепер забудовники зможуть зводити в столиці нові комерційні об′єкти без урахування вимог чинного Генплану.
1234567891011
© 2007–2021 «Будівельно-транспортна довідка»