Нюанси відновлення і припинення договору оренди землі

Нюанси відновлення і припинення договору оренди землі

Нюанси відновлення і припинення договору оренди землі - одне з тих питань, відповіді на які найчастіше шукають землевласники, орендарі та потенційні покупці ділянок сільськогосподарського призначення.

Про це пише Міністерство юстиції України.

Договір оренди землі - це договір, за яким орендодавець зобов"язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар - використовувати її відповідно до умов договору та земельного законодавства.

Закон про землю - що потрібно знати пересічному українцеві

Раніше повідомлялося, що за станом на 1 січня 2021 року найдорожча рілля в Україні знаходиться в Черкаській області - 33 646 грн за 1 га.

Повідомляється, що більш ніж у 30 тис. грн за 1 га оцінюється земля в Дніпропетровській (30 251 грн), Донецькій (31 111 грн.), Кіровоградській (31 888 грн), Одеській (31 017 грн), Полтавській (30 390 грн ), Харківській (32 237 грн), Хмельницькій (30 477 грн) і Чернівецькій (33 264 гривні) областях.

Нагадаємо:

Глава Міністерства аграрної політики назвав ціну української землі в 2021 році: вартість одного гектара після відкриття з 1 липня 2021-го ринку сільськогосподарських земель складе близько $ 2 тис. Але, за його словами, серед учасників ринку передумов до великого попиту на наділи немає.   

«Придбання землі - сьогодні більш вигідна транзакція, ніж покупка однокімнатної квартири в Києві. Сьогодні в Україні немає земель сільськогосподарського призначення, які не обробляються. Навіть на пісках у Житомирській області в нас люди обробляють землю, бо це високомаржинальний прибутковий бізнес», - сказав він.

Джерело: Finance.ua

 

Інші останні новини
© 2007–2021 «Будівельно-транспортна довідка»