Нові правила податку на нерухомість

Нові правила податку на нерухомість

У нові правила сплати податку на нерухомість, які розглядатиме Верховна Рада, закладено непідйомну для більшості українців суму податку.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" позафракційний народний депутат Муса Магомедов.

"Квадратний метр в центрі та на околиці мають різну ринкову вартість і, відповідно, можуть обкладатися по-різному. Напевно, це правильно – диференціювати податки в залежності від вартості житлового фонду", – сказав Магомедов.

У "Слузі народу" пояснили, чому в Україні зростають борги із зарплатВодночас, за його словами, "диявол криється в деталях, тому дуже важливо, які цифри в підсумку будуть виходити до сплати нашими громадянами".

"В тому вигляді, в якому зараз обговорюється цей законопроєкт – 1,5% мінімальної зарплати за 1 кв. метр – на мій погляд, це зараз для більшості українців буде непідйомною цифрою. Тому будемо оскаржувати, і сподіваюся, що в результаті закон буде прийнятним для всіх українців", – сказав депутат.

Що за новими правилами?

За новими правилами податок на нерухомість залежатиме не від площі, а вартості житла.

Голова комітету ВР з питань податкової, митної та фінансової політики, нардеп від "Слуги народу" Данило Гетманцев розповів, що такі зміни зроблять податок більш справедливим – мовляв, неправильно, що за дорогий будинок під Києвом та оселю такого самого метражу, але у віддаленому куточку України, українці відраховують однакові суми.

Надалі стягувати більше планують з тих, чия оселя коштує більше порогової вартості. Якою вона буде – поки що не озвучують. Нині розмір податку становить до 1,5 % від мінімальної зарплати за кожен квадрат понад норму (квартири понад 60 кв. метрів і будинки понад 120 кв. метрів).

Джерело: Рубрика

Другие последние новости
© 2007–2020 «Будівельно-транспортна довідка»