ЛАЗ-695Д «Дана» – випущений в незалежній Україні

В СРСР і в Україні змінилася політична та економічна ситуація яка змушувала керівництво Львівського автомобільного заводу вишукувати нові шляхи підвищення продажів випускаємих ним автобусів, а також напрямки розширення модельного ряду таких машин.

Так в 1993 році в порядку експерименту на автобус ЛАЗ-695 встановлювалися дизельні силові агрегати Д-6112 взяті від трактора Т-150. крім того, робилися такіж спроби установки дизеля 494Л використовуваного в армії.

Крім того частина автобусів ЛАЗ-695Н комплектувалися дніпропетровським об’єднанням «ДніпроЛАЗавтосервіс» дизелями СМД-2307 виробництва заводу «Серп і Молот».

Однак найбільш успішними стали розробки «Міжнародного автоторгового об’єднання» (МАО) України. Саме по його замовленню на заводі була створена і запущена з 1995 року у виробництво дизельна модифікація названого автобуса – ЛАЗ-695Д. При цьому їй присвоїли навіть своє особисте ім’я – «Дана».

Створений він був фахівцями Львівського автобусного заводу в кооперації з компанією «Сімаз», яка входила в структуру МАО України.

На машину встановлювався силовий агрегат Д-245.9 мінського виробництва. Даний автобус вироблявся серійно на ЛАЗі до 2001 року, а з 2003 року його виробництво перейшло Дніпродзержинському автобусному заводу. В даний час не випускається.

Від базового автобуса новинка відрізнялася наявніст одних дверей, змонтованих в передньому і задньому обвісі, а також м’якими сидіннями, встановленими в салоні.

З технічної точки зору новий автобус став поверненням до знятого з виробництва автобуса ЛАЗ-697, призначеному для здійснення міжміських перевезень. Цей автобус випускався невеликими серіями і в широке виробництво не пішов.

Джерело: Автотема

         Пользовательское соглашение
  © 20072019 авторское право «Будівельно-транспортна довідка»
все права защищены
Декор бетон
Градострой
Будівельно-транспортна довідка
Поиск по названию
по товарам/услугам