Інвестування в нерухомість - простий і надійний спосіб заробити

Інвестування в нерухомість - простий і надійний спосіб заробити

В Україні щомісяця збільшуються ціни на нерухомість. Це пов"язано з рядом факторів, зокрема, коронакризою, темпами будівництва нових квартир, курсом долара.

Так чи варто найближчим часом інвестувати гроші в нерухомість? І де краще вибрати квартиру - на первинному або вторинному ринку?

Про це розповіла столичний ріелтор і юрист Любава Ляшенко.

За словами експерта, інвестування в нерухомість сьогодні - один з простих і надійних способів заробити. Тому в житло варто вкладати гроші в будь-який період, якщо у вас є на це бажання, можливості і знання (досвід).

Також Любава Ляшенко розповідає, яку квартиру вибрати, щоб в подальшому вона стала вигідною інвестицією і виправдала свої кошти.

"Звичайно краще купувати квартиру в новому будинку. Це і нові комунікації, і горизонтальна система розводки опалення, набагато зменшує комунальні платежі. Як відомо, в старих будинках комуналка досить велика. Інша справа - новобудова, де сам собі регулюєш тепло.

Наприклад, ціни на київське житло в нових будинках біля метро чималі - 1,500 доларів за квадратний метр в середньому. Окраїну і старі будинки можна купити за 800-900 доларів за квадратний метр. Але який сенс викидати ці гроші за стару вбиту "хрущовку", якщо є можливість купити в новому гарному будинку?", - підкреслює експерт.

Ріелтор зазначає, що найбільш вигідно вкладати гроші в новобудови на етапі будівництва, оскільки їх ціна мінімальна і досить доступна. Однак пані Любава попереджає, що перш, ніж купувати новеньку квартиру, варто детально ознайомитися із забудовником, щоб не зіткнутися з поширеними неприємностями.

Джерело: Комментарии

 

 

 

Інші останні новини
© 2007–2021 «Будівельно-транспортна довідка»