Фонд державного майна України запустив сайт для оренди нерухомості

Фонд державного майна України запустив сайт для оренди нерухомості

Фонд державного майна завершив розробку і запустив в роботу новий сайт, присвячений оренді державних активів, за посиланням - orenda.gov.ua.

Про це повідомив перший заступник голови Фонду державного майна Леонід Антоненко, передає прес-служба ФДМ.   

"Відтепер весь масив інформації про вакантне для оренди державне майно, а також про укладені в результаті проведених аукціонів договори оренди зібрані на одному ресурсі в зручному для користувача форматі онлайн-магазину", - зазначив чиновник.

Він додав, що новий сайт Фонду держмайна працює за тим же принципом, що і будь-який онлайн-ресурс про нерухомість: є інтерактивна карта і пошукові фільтри.

Зокрема, користувачеві доступні фотографії, поверхневий план, площа, інформація про балансової та ринкової вартості, стартова орендна плата (за якою об"єкт буде виставлятися на аукціон ProZorro), запропоновані терміни оренди, інформація про забезпеченість комунікаціями і інша важлива для прийняття рішення про оренду нерухомості інформація.

Також база містить всі рішення орендодавців, балансоутримувачів та їх органів управління, приймаються перед публікацією оголошення про оренду в електронній торговій системі "Прозорро.Продажі".

Пошук вакантних об"єктів нерухомості в базі можна здійснювати двома способами:

  • через розділ "Об"єкти списком", в якому за допомогою зручних фільтрів з повного переліку майна користувачі можуть вибрати ті об"єкти, які будуть максимально відповідати їх потребам.   
  • за допомогою онлайн-карти України, на якій відзначені всі об"єкти з бази, щодо яких прийнято рішення про включення до переліку першого типу.

У розділі "орендні реєстри" сайт містить інші бази даних Фонду державного майна, зокрема:

  • бази даних об"єктів, включених до переліку другого типу (майно, яке надається в оренду без аукціону);   
  • бази даних діючих договорів оренди, щодо яких прийнято рішення про їх продовження за результатами аукціону;   
  • бази даних рішень орендодавців та інших подій, що тягнуть за собою припинення орендних правовідносин.

У Фонді держмайна уточнили, що зараз інформація на сайт потрапляє шляхом перенесення державними службовцями інформації з первинних документів (довідок балансоутримувачів, рішень балансоутримувачів, їх органів управління та рішень орендодавців) у онлайн реєстри, створені за допомогою гугл-форм.

Джерело: БизнесЦензор

Інші останні новини
© 2007–2021 «Будівельно-транспортна довідка»