"Авто Євро Сила" анонсували нові мирні акції

Учасники громадської організації "Авто Євро Сила" анонсували майбутні масштабні акції протесту проти чинних акцизів на ввезення підтриманих автомобів з країн ЄС.

"У лютому ми знову вийдемо на мирні акції і будемо домагатися скасування множника років у формулі розрахунку "акцизу", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим варто відзначити, що кількість розмитнених авто з європейською реєстрацією б’є рекорди.

Але далеко не кожен власник євробляхи спішить міняти на українські номери, а в когось просто немає грошей на розмитнення. Що ж тоді робити з автівкою, якщо на ній не можна буде їздити?

В українці залишилось три тижні до кінця пільгового періоду (закінчується 22 лютого), коли розмитнити машину можна, сплативши лише 50% вартості акцизу. Після цього правоохоронці обіцяють жорстко реагувати на всі випадки порушення податкового та митного законодавства.

Вказані інструкції повинні "допомогти користувачам авто на "єврономерах" в законному полі захистити себе від "драконівських" штрафів та продовжити боротьбу за доступне розмитнення". Вдасться їм це зробити, чи ні — покаже час.

У будь-якому випадку це ризикована стратегія і підійде вона не всім. Які ще варіанти тоді є у власників "євроблях"? Насправді, їх декілька, але жоден із запропонованих способів не передбачає можливості опинитися "в плюсі".

Йдеться про те, щоб не втратити все, або в кращому випадку "вийти в нуль". Заплати податки і спи спокійно.

Перший варіант, який так чи інакше розглядають всі користувачі "євроблях" — легалізація авто через розмитнення. Він підходить як тим, хто планує залишити транспортний засіб собі, так і тим, хто хоче в подальшому машину продати.

Одна з головних проблем — далеко не кожен може знайти реального власника та зняти авто з реєстрації, що є першим та обов’язковим кроком на шляху розмитнення.Інший момент — чи доцільно взагалі такий транспортний засіб реєструвати на українських номерах.

Усе залежить від віку автівки та об’єму двигуна, а враховуючи, що старих машин більше, розмитнення для їх власників може виявитися непідйомним.

Джерело: Знай.ua

         Пользовательское соглашение
  © 20072019 авторское право «Будівельно-транспортна довідка»
все права защищены
Задворная — краски
БЛИЦ скв
Будівельно-транспортна довідка
Поиск по названию
по товарам/услугам