Останні новини та події

У столиці найдорожчим є Печерський. Середня вартість квадратного метра нового житла складає 67,3 тис. грн. Найбільш бюджетний – Деснянський район із 22,4 тис. грн за "квадрат".
До кінця року нерухомість може знову зрости в ціні. Якщо орієнтуватися на ту аналітику, яка у нас є, подорожчання може становити, орієнтовно, 5%.
Кращий результат на Вінничині – порівняно з 2019 роком ціни на первинному ринку житла в доларовому еквіваленті зросли на 25,5%.
У Мінцифри також розповіли про підсумки роботи зі стимулювання розвитку швидкісного мобільного та фіксованого інтернету.
Відведені місця для паркування – є елементами благоустрою території ЖК. Без цього подвір’я та навколишні вулиці схожі на хаотичну парковку.
Верещук взяла участь у відкритті житлового комплексу для переселенців у Краматорську, який містить 17 одно- і двокімнатних квартир.
"В "Укрзалізниці" запевнили, що зростання тарифів на пасажирські перевезення у 2022 році наразі не передбачається".
Поступово пропозиція починає переважати над наявним попитом, це є вагомим фактором для ціноутворення в сегменті приватних будинків.
Переконана, що ціна не зростатиме вище 1-2 тисяч доларів за га до 2024 року, поки на ринок не прийдуть юрособи. Потім ціна може підвищитися в декілька разів.
Заборонено продавати землю, яка перебуває у державній власності, не можуть купувати іноземні компанії та громадяни, доки це питання не вирішиться на референдумі.
Бажаючих стати власниками нового житла суттєво поменшало. Така тенденція спостерігається в великих містах країни: Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові та інших.
Житлова нерухомість викликає все більший інвестиційний інтерес. Найактивнішими гравцями стануть США, Німеччина, Великобританія, Нідерланди та Японія.
Найдорожчим районом як і раніше залишається Печерський район - $2081 за квадратний метр. Найдешевше купити квартиру в Деснянському районі - $960.
В Україні складно назвати рекордним попит на електомобілі: в вересні в цілому був досить непоганим, нових власників знайшли в цілому 893 електромобіля.
За відчуттями – до зими стрімкого зростання ціни на нерухомість в житловому секторі не буде, оскільки попит і пропозиція досягли якогось певного рівноваги. – говорить експерт.
Терміновість, найчастіше, є причиною зниження ціни. Отже, підготувавшись, ви вже точно будете знати який варіант квартири ви хочете і в якому ціновому діапазоні.
Бульба додав, що додатково на терміналі буде впроваджено технологію відеоаналізу, яка максимально чітко розпізнаватиме посилки з пошкодженим маркуванням.
Малогабаритне житло радянської забудови, що користується попитом у 60-65% винаймачів, може зрости в ціні не більше 2-3% і в основному за рахунок появи на ринку нових об’єктів.
Кабмін зобов’язали проаналізувати середній і максимальний термін перебування на обліку громадян, динаміку житлової черги з 1991 року, а також статистику отримання житла.
Це приблизно 30 км від міста Маріуполя і 20 км до міста Бердянська. Якраз ми зараз точку погоджуємо з Генштабом ЗСУ, остання нарада у нас була на цьому тижні.
12345678910111213
© 2007–2021 «Будівельно-транспортна довідка»