Останні новини та події

Для вдосконалення роботи рієлторів необхідно впровадити законодавче регулювання рієлторської діяльності, яке б утвердило загальні правила роботи, професійні стандарти.
Всі бажаючі можуть безкоштовно вакцинуватись від коронавірусу COVID-19, щеплення здійснюється з восьмої ранку до восьмої вечора за умови попереднього запису
З документу прибрали норми про ПДВ на продаж квартир, які б призвели до подорожчання житла до 20%, і про податок на продаж сільгосппродукції селян із землею від пів гектара.
На автомобільних дорогах Полтавської, Львівської, Волинської та Київської областей, а також у містах Запоріжжя, Мелітополь та Кривий Ріг запрацюють прилади фіксації правопорушень.
Більшість компаній повертаються до роботи в офісах і підбирають приміщення. Ми бачимо "міграцію" одних компаній в більш компактні приміщення, інших - в більш просторі приміщення.
"Ми як міністерство виступаємо за максимізацію базового активу та виконаємо всі дії, якими можемо сприяти його зростанню", - наголосив заступник міністра аграрної політики.
Середні ціни на однокімнатні квартири в столиці України місті Києві варіюються в середньому від 7 тис. грн до 16 тис. грн, на двокімнатні - 8-30 тис. грн, трикімнатні - 11-55,7 тис. грн.
Будь-які дії з нерухомістю - процес достатньо клопіткий, а також витратний. Як зробити все вірно, попередити допущення помилок та правильно оформити всі документи на квартиру.
В 2020 році на програму було витрачено 100 млрд грн і відремонтовано 4 тисячі км доріг. Це в п’ять разів більше, ніж у 2019 році і є рекордом за всі роки незалежності.
Глава девелоперської компанії зазначив важливість зростання зарплати будівельників, бо багато українців змушені виїжджати в країни Східної Європи, де оплата праці значно вища.
Електричної тяга йде в армію, комерційні автомобілі. У цій концепції стоять електричні вантажні автомобілі, електричні автобуси та електричні комерційні автівки.
Запуск автоматичного оцінювання — це крок, який відстороняє нечесних на руку хапуг в схемі оцінювання раніше, та суттєво спрощує життя власникам майна та покупцям.
У липні аеропорт "Бориспіль" обслужив 1,17 млн пасажирів, "Львів" - 251 тис. пасажирів, "Київ" - 186,9 тис. пасажирів. Всього аеропорти пропустили через свої термінали 2,06 млн пасажирів.
Так дійсно, в тому випадку коли виникли нові наміри щодо проєктування внутрішнього простору будівлі, новий будівельний паспорт отримувати не потрібно.
Комітет Верховної Ради з питань державної влади та містобудування підтримує концепцію нарахування ПДФО за місцем розміщення виробничих потужностей.
Громадяни України зможуть отримати квартиру або будинок в іпотеку або на умовах лізингу. Під програму підпадають одразу дві категорії громадян країни.
Будівництво нових спортивних об’єктів уже розпочалось і ввійде в активну фазу у 2022 році. Орієнтовна вартість проєкту – 5,4 млрд грн (з них 4,7 млрд – з державного бюджету).
Самі значні цінові зміни відбулися в сегментах новобудов класів "Комфорт+" і "Бізнес", які знаходяться в стадії зведення на відстані до 20 км від кордонів Києва.
Дискусії про майбутнє хрущовок активно ведуться в Україні з 2006 року, коли був прийнятий закон про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду.
Навесні запропонована нами бізнес-модель поширюватиметься регіонами – щойно у нас будуть конкретні метрики з пілотного проекту, які ми зможемо показати", - повідомив Скляренко.
1234567891011
© 2007–2021 «Будівельно-транспортна довідка»